Dhunoi të ëmën dhe e kanosi me thikë, e pëson keq 20-vjeçari

Dhunoi të ëmën dhe e kanosi me…

Një akt i paprecedent është regjistruar në Lushnjë. Një i ri 20-vjeccar ka dhunuar dhe kanosur me thikë nënën e tij. I riu I identifikuar si Mateo Vil, është prangosur menjëherë pas aktit, ndërsa ndaj tij rëndon akuza e dhunës në familje.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim M. V., 20 vjeç, banues në Lushnjë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ka kanosur me një mjet të mprehtë(thikë) nënën e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit