Digjet 22-vjeçari, punëtor i fabrikës së hidrokarbureve në Lushnje

Digjet 22-vjeçari, punëtor i fabrikës së hidrokarbureve…

Një 22-vjeçar me inicialet Xh. H., punonjës në një fabrikë për përpunimin e hidrokarbureve është djegur aksidentalisht teksa ka qenë duke punuar.

Pas kësaj i riu është dërguar me urgjencë në spital dhe po mbahet në kujdesin e mjekëve fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Për ngjarjen, Policia e Lushnjes njofton se janë referuar materialet në prokurori dhe pa nisur procedim në gjendje të lirë për pronarin e fabrikës A. Ç., 56-vjeç me banim në Tiranë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit