Digjet apartamenti në Uashington, vdesin 7 persona

Digjet apartamenti në Uashington, vdesin 7 persona

Të paktën shtatë persona humbën jetën në Uashington të SHBA-ve, pasi apartamenti në të cilin ndesheshin u përfshi nga flakët, pas një shpërthimi të fuqishëm në pallat.

Daily Mail shkruan se tragjedia me 7 viktima ka ndodhur sot në orën 05:11 të mëngjesit me orën lokale në Hartland, rreth 26 milje nga Milwaukee.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikës. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit