Digjet gjatë natës makina në Durrës

Digjet gjatë natës makina në Durrës

Një makinë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e së mërkurës në Durrës.

Më datë 31.12.2020, në orën 06:30, në lagjen nr.11, Durrës, ka marë flakë mjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit E. K., nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Nga hetimet paraprake dyshohet se mjeti ka marë flakë nga një shkëndijë elektrike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për zbardhjen e ngjarjes.

Burimi Gazeta Shqip
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit