Vlorë| Pronari i “Benz-it” qëllon me armë punonjësin e lavazhit

Vlorë| Pronari i “Benz-it” qëllon me armë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Mësohet se në një lavazh në zonën e Lungomares, një shtetas ka qëlluar me armë një person. Konkretisht punonjësi i lavazhit është konfliktuar me një person. Punonjësi ka goditur me grushte një drejtues mjeti tip “Benz”. Ky i fundit ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar në ajër, ndërsa është larguar me shpejtësi.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit