Divorci i çiftit mbretëror/ Prokuroria mbyll hetimet për dhunë

Divorci i çiftit mbretëror/ Prokuroria mbyll hetimet…

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet dhe ka dërguar për gjykim Princ Lekën, ish-bashkëshorten e tij Elja Zaharias dhe babain e kësaj të fundit Gjergj Zaharia për akuzën e dhunës në familje.

Hetimet nisën pas  publikimit të një video  dhe kallëzimit në prokurori  për dhunë në  familje.

Konflikti në familje ka ndodhur në mars të këtij viti në rezidencën e familjes mbretërore në rrugën “Murat Toptani”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit