Djali 13 vjeçar dërgohet me urgjencë në spital, dyshohet se ka varur veten

Djali 13 vjeçar dërgohet me urgjencë në…

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Lushnje. Raportohet se rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shenja jete, djali i tyre 13-vjeçar.

Sipas policisë, dyshohet se 13-vjeçari është vetëvarur në banesën e tij në fshatin Golem të Lushnjes.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit