Djali i tij i ofroi 6700 dollarë për të kaluar 1 ditë me të, reagon 50 Cent

Djali i tij i ofroi 6700 dollarë…

50 Cent reaguar në Instagram, pasi djali i tij foli për pagesat e mbështetjes së fëmijëve dhe kërkoi të kalonte një ditë me të.

Në fillim të kësaj jave të hënën, fëmija më i madh i 50 Cent, Marquise Jackson, hyri në Instagram duke i ofruar babait të tij 6,700 dollarë për të kaluar 24 orë me të.

Postimi tronditës tregonte një imazh të Xheksonit me shtresa kartëmonedhash të vendosura në dysheme, duke shkruar: ‘Të drejtë’.

Që atëherë, 50 Cent i është përgjigjur postimit dhe kërkesës së djalit të tij që të jetë në gjendje të kalojë një ditë me të vetëm për të bërë “gjithçka që ka dashur të bëjë me të si fëmijë”.

Postimi i Jackson u pasua pas një bisede në Instagram Live mes tij dhe artistit muzikor, Choke No Joke.

Jackson dukej se akuzoi 50 Cent se nuk i kishte paguar mjaftueshëm mbështetje për fëmijët nënës së tij që ata të jetonin rehat.25-vjeçari tha: “6700 dollarë në muaj në New York City, ju bëni llogaritë.Ju po flisni për një listë të Forbes – po flisni për dikë që ka probleme me të gjithë – nuk mund të jetoni thjesht në çdo lagje, 81 mijë dollarë nuk janë një shumë e konsiderueshme parash. Ju nuk mund të jetoni kudo. “, tha 50 cent.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit