"Djemtë i kam punëtorë", Nëna e vëllezërve Kovaçi: Vajza është rrugaçe

“Djemtë i kam punëtorë”, Nëna e vëllezërve…

Ngjarja e rëndë në Elbasan ka sjellë në dritë detaje të reja të rrëfyera nga nënë e viktimës. Përmes emisionit “Me zemër të hapur”, nëna e dy vëllezërve Kovaçi ka deklaruar se nuk ishte në dijeni të lidhjes së djalit me 14-vjeçaren, teksa këtë të fundit e cilëson si rrugacce, ndërsa djemtë e saj i tregon si punëtorë që i njeh i gjithë qyteti.

Nëna e viktimës: Vajzën nuk e njoh fare , dje e pashë të TV

Ke pasur dijeni që Mikeli ka pasur lidhje me vajzën?

Nëna e viktimës: Jo, nuk e njohim. Vajzën e tregojnë problematike, rrugaçe! Me çdo djalë kështu sillet. Edhe Mikeli është punëtor. Punonin dy vëllezër bashkë. Nuk kishin nevojë për të shpërndarë lëndë narkotike. Vajzë ti gjejë vetë çfarë ka bërë.

Nëna e vajzës thotë se ka bërë denoncime dhe ka folur me babain e djemve?

Nëna e viktimës: Ajo nënë e di shumë mirë çfarë vajze ka. Të mos deklarojë gjëra kot më kot sepse na mori një djalë të pafajshëm. Gjyshja e vet e ka denoncuar vajzën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit