Dy berberë shqiptarë qethen zero për tu solidarizuar me gruan angleze me kancer

Dy berberë shqiptarë qethen zero për tu…

Një paciente me kancer, e cila po i nënshtrohet kimioterapisë ka fituar zemrat e të gjithëve. Videoja e saj dhe gjesti i dy parukirëve shqiptarë janë bërë virale në rrjet.

Caroline Ross, pasi nisi të përballej me rënien e flokëve, vendosi që të shkonte tek berberët “Huntsman” për t’i rruar.

Pronari i sallonit Andi Bica dhe ndihmesi i tij, Kledian Peci vendosi që t’i hiqte frikën dhe sikletin duke vendosur që edhe ata të rruanin kokën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit