"Do të të djeg vëllain po nuk bëre seks me mua", Altin Çoku kërcënoi kushërirën

“Do të të djeg vëllain po nuk…

Sibora Abedini është e reja 27 vjeçare e cila ndërroi jetë pasi u hodh nga kati i katërt i pallatit. Vendimi ekstrem nga ana e saj erdhi pasi në rrjetet sociale i kishin shpërndarë një video intime të saj.

Pas këtij veprimi fshihet personazhi i njohur në Tik Tok Altin Çoku. Ai pasi ka kryer marrëdhënies seksuale me Siborën ka shkrepur një foto dhe më pas e ka publikuar në rrjetet sociale.

Ndërkohë mësohet se 39 vjeçari është një emër i njohur për drejtësinë pasi është proceduar dhe më parë. Disa vite më parë ka tentuar të digjte djalin e dajës së tij, ndërsa rezulton dhe me kartelë për probleme të shëndetit mendor.

Çoku ka qenë i arrestuar më parë edhe në vitin 2009 pasi ka ngacmuar kushërirën e tij dhe i ka bërë presion asaj se do i digjte vëllanë nëse nuk do kryente marrëdhënie seksuale me të.

Në një rast gjykata ka caktuar detyrim ambulator për të.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit