“Doktori i Mrekullive” i jep fund beqarisë/ Aktori shqiptar ndan foto nga dasma e tij

“Doktori i Mrekullive” i jep fund beqarisë/…

Aktori i njohur turk Taner Olmez, ai ishte shumë i njohur për mbarë publikun shqiptar ku ishte pjesë në serialin televiziv “Doktori i mrekullive” i dha fund beqarisë me Ece Çeşmioğlu.

Ata i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni të thjeshtë që u realizua me pak njerëz të ftuar.

Çifti tha:

“Ne jemi shumë të lumtur. Po e mbajmë dasmën tonë me pak të ftuar për shkak të pandemisë.”

I ftuar në dasmën e tyre ishte edhe aktoru i njohur shqiptar Nik Xhelilaj, i cili ndau disa fotografi në rrjete sociale.

Xhelilaj ndau një foto me dyshen e sapomartuar ndërsa iu uronte jetë të lumtur dhe një tjetër me aktorin ku shkruante: “Vëllai im i dashur”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit