Mjeti doli nga rruga dhe ra në greminë, në makinë ishte gazetari Lela dhe dy alpinistë

Mjeti doli nga rruga dhe ra në…

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Munellë, në Njësinë Administrative Gjegjan në Pukë. Bëhet e ditur se një makinë tip, fuoristradë, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë. Mësohet se në makinë ndodhej gazetari i njohur Alfred Lela. Ky i fundit ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore, ndërkohë një person nuk gjendet. Lela ishte bashkë me dy alpinistë. Aksidenti nuk ka sjellë viktima, ndërsa një nga alpinistët është zhdukur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit