Donald dhe Beatrix kanë kryer marrëdhënie seksuale në BBV? Sabiani i thotë të gjitha!

Donald dhe Beatrix kanë kryer marrëdhënie seksuale…

Lidhja Donald dhe Beatrix është një ndër lidhjet më të komentuara si jashtë edhe brenda shtëpisë së BBV. Romanca e dyshes ka zgjuar shumë kureshtje tek të gjithë, për të ditur nëse çifti kanë kryer marrëdhënie seksuale në shtëpi. Kjo temë është diskutuar edhe në “Fan Club Big Brother VIP”, ku i ftuar ishte Sabiani. Moderatorja Dojna Mema e ka pyetur Sabianin lidhur për këtë çështje.

Sabiani:

100% jo. I kemi pasur dhe krevatet bashkë, plus nuk janë mundësitë aty.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit