Donaldi i mërzitur pas ikjes së Trixës: Kam frikë jashtë

Donaldi i mërzitur pas ikjes së Trixës:…

Mbrëmjen e djeshme Beatrix Ramosaj, la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”. Pas ikjes së Trixës, ish-i Borës është mërzitur, ndërsa ndihet i shqetësuar për pjesën jashtë. Në një bisedë midis Atij, ilirit, beniadës dhe Egzonës, Donaldi shprehet se ka frikë nga pjesa jashtë.

Pjesë nga biseda:

Iliri: Katër javë edhe e sheh

Donaldi: Po, po

Beniada: Një javë iku

Donaldi: E di, ky është formati. Unë e di ku jam, ku jam futur

Iliri: Një person që ta do zemra e nuk është këtu

Egzona: Iliri po do me thënë ‘tash më kupton mu’. Apo jo Ilir?

Iliri: Atë e di ai

Donald: Si eksperiencë është fantastike

Iliri: Është shumë e sjellshme

Donaldi: E vetmja frikë që kam është pjesa jashtë, aty e kam mendjen. Vetëm për atë më ngel mendja

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit