Durrës| Një 20-vjeçar goditet me thikë, niset menjëherë drejt spitalit

Durrës| Një 20-vjeçar goditet me thikë, niset…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në lagjen nr. 17 në Durrës, ku një 20-vjeçar është goditur me thikë. Bëhet me dije se i riu ka marrë plagë të rënda në trup dhe është nisur menjëherë drejt spitalit.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje, akoma nuk dihen rrethanat e vërteta të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit