Dy automjete përplasen më njëra-tjetrën, plagosen dy persona

Dy automjete përplasen më njëra-tjetrën, plagosen dy…

Një aksident i rëndë është regjistruar orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor, Elbasan-Metalurgji. Dy makina tip “Mercedes Benz” janë përplasur dhe njëra prej tyre ka përfunduar jashtë rrugës. Nga ngjarja bëhet me dije se kanë mbetur të plagosur dyy persona, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Video Fax News:

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit