Dy të rinj në Fier abuzojnë sek*ualisht vajzën me probleme mendore

Dy të rinj në Fier abuzojnë sek*ualisht…

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në vendin tonë, ku dy persona janë arrstuar pasi dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me një 28-vjeçare me sëmundje mendore.

Policia e Fierit ka arrestuar autorët e kësaj ngjarje, K. T., 21-vjeç dhe I. K., 29-vjeç. Të dy këta shtetas dyshohet se kanë kryer marrëdhënie sekusale me vajzën 28-vjeçare që vuan nga sëmundjet mendore.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier, në bashkëpunim me ata të Seksionit për Trafiqet e Paligjshme të DVP Fier vunë në pranga shtetasit K. T., 21 vjeç dhe I. K., 29 vjeç, pasi dyshohet se kanë kryer marrëdhënie seksuale me një 28-vjeçare me sëmundje mendore”, njofton policia.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit