Dy vite më parë i propozoi për ditëlindje, por dje mungoi urimi i Alfios për 28 vjetorin e Fatmës

Dy vite më parë i propozoi për…

Prej kohësh Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit po përfliten për një ndarje. Ditën e djeshme Fatma festoi 28 vjetorin e lindjes por ajo që u vu re ishte mungesa e urimit nga Alfio.

Fatma ka bërë me dije se ditëlindja e ka gjetur në Zvicër, nga ana tjetër, Alfio ka zbuluar se ndodhet në Shqipëri.

Para dy vitesh moderatorja në ditëlindjen e saj të 26 mori një propozim për martesë. “Ajo tha po”, shkroi Alfio në një postim tashmë të fshirë në Instagram.

Dikur mendoja që dashuria ishte thjesht një ëndërr, derisa u dashurova me ty! Gëzofsh dhe 100 ditëlindje të lumtura dielli i shpirtit tonë!”, shkronte asokohe Alfio për moderatoren.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit