Dyshohet për një viktimë, zjarr në një banesë në Durrës

Dyshohet për një viktimë, zjarr në një…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit. Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen Nr.9

Dyshohet se si pasojë e zjarrit ka humbur jetën një person. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Në vendngjarje ndodhet zjarrfikësja dhe polica ndërsa shkaku i zjarrit nuk dihet ende.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit