Dyshohet se vrau Flamur Beqirin, kikboksieri shkoi në Londër për të takuar një vajzë dhe për të parë “Netflix”

Dyshohet se vrau Flamur Beqirin, kikboksieri shkoi…

Një kikboksier i akuzuar se vrau një burrë para familjes së tij në prag të Krishtlindjeve dy vjet më parë, ka mohuar të jetë  vrasës me pagesë.

Anis Hemissi, 24 vjeç, është në gjyq i akuzuar për vrasjen e Flamur Beqirit, 36 vjeç, në Battersea, në jugperëndim të Londrës, në vitin 2019.

Ai tha para trupës gjykuese në Southëark Croën Court se u nis nga Kopenhagen në Londër për në “Netflix dhe chill” (është një term zhargon në internet që përdoret si një eufemizëm për aktivitetin seksual , qoftë si pjesë e një partneriteti romantik , si seks rastësor , ose si një ftesë grupore) me një grua.

Gjykata dëgjoi z. Beqiri, motra e të cilit, Misse Beqiri u shfaq në shfaqjen televizive reale The Real Housewives Of Cheshire, e cila ishte “e përfshirë në krimin e rëndë dhe të organizuar”.

Prokurorët pretendojnë se Hemissi ishte pjesë e një ekipi prej katër vrasësish të dërguar nga Suedia për të vrarë Beqirin, si pjesë e një rivaliteti të dhunshëm midis dy rrjeteve të krimit të organizuar në vendin skandinav.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit