E armatosur dhe ‘sensuale’! Policja shqiptare ‘çmend’ fansat, krahasohet me Shote Galicën

E armatosur dhe ‘sensuale’! Policja shqiptare ‘çmend’…

Linda Aliu është policja kosovare që jo pak herë tërheq vëmendjen e mediave rozë. Kjo për shkak të formave të saj fizike, të cilat nuk kalojnë pa u komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto seksi në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet e armatosur, ndërsa teksa gjuan me pistoletë dhe bashkëngjitur me të ajo shkruan: “Pasion dhe profesion”.

Paspublikimit të fotos, komentet tipike nga fansat e saj nuk kishin të ndalur, ndërsa ndjekësit e krahasojnë policen me figurën e shquar të Shote Galicës.

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me
Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me
Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit