‘E dashuroj’/ 15 vjeçarja e zhdukur gjendet në familjen e djalit nga Dibra, tregon arsyet e largimit

‘E dashuroj’/ 15 vjeçarja e zhdukur gjendet…

E humbur që prej datës 31 gusht, gjendet pas fiks 5 ditësh 15 vjecarja Fiona.S.

15 vjecarja është gjendur në Dibër.

Është gjendur në familjen e një djali që paraprakisht dyshohet rreth moshës 18 vjec.

Vajza në fjalë ka ikur prej Vlorës me djalin në fjalë dhe ka deklaruar se arsyet përse është larguar është pasi familja nuk e lejonte lidhjen e tyre.

Madje ka pohuar edhe faktin se është larguar me dëshirën e saj pasi personin në fjalë e dashuron.

Ndërkohë që policia vijon hetimet në fjalë për të parë më tepër rreth rastit.

Familjarët paraqiten në djeni të lidhjes së vajzës së tyre edhe para kohës së ajo të largohej nga banesa. Madje edhe në rrjetet sociale ka fotografi me djalin në fjalë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit