Dhunoi të fejuarën deri sa e bëri për spital, e pëson keq i riu shqiptar

Dhunoi të fejuarën deri sa e bëri…

Një akt i rëndë është regjistruar në Kosovë, konkretisht në Gjilan. Një i ri ka dhunuar dhe ka bërë për spital të fejuarën e tij. Rasti bëhet me dije të ketë ndodhur mbrëmjen e së hënës, teksa pas dhunës, policia ka arrestuar autorin. E dhunuara ndërkohë i eshte nenshtruar trajtimeve mjekesore.

Policia:

Gjilan, 15.11.2021 – 23:00. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj të fejuarës së tij femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit