E fundit | I merr flakë shtëpia, vdes tragjikisht 12-vjeçarja shqiptare

E fundit | I merr flakë shtëpia,…

Rreth orës 20:30, në fshatin Dervician, Dropull, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I. N. Në momentin kur banesa është përfshirë nga flakët, brenda saj kanë qenë I. N., 49 vjeç dhe vajza e tij 12 vjeçare, ku si pasojë janë dëmtuar dhe janë transportuar në spitalin Rajonal Gjirokastër për ndihmë mjeksore.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit