E fundit/ Sulmuesi i Egnatias Rafael Duamena humb ndjenjat në fushë gjatë ndeshjes me Partizanin

E fundit/ Sulmuesi i Egnatias Rafael Duamena…

Gjatë ndeshjes midis Egnatias dhe Partizanit sulmuesi i Egnatias Rafael Duamena ka humbur ndjenjat duke rënë në fushë në minutën e 24 të ndeshjes. Kjo nuk është hera e parë që atij i ka ndodhur kjo gjë pasi pak vite më parë ai është diagnostikuar nga një problem në zemër dhe është detyruar të vendosë debrifilator për të shmangur arrestet kardiake.

Ndeshja midis Partizanit dhe Egnatias është ndërprerë menjëherë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit