“E gjithë bota m’u shemb para teje”, DJ Sardi bëhet baba për herë të parë

“E gjithë bota m’u shemb para teje”,…

Dj Sardi dhe partnerja e tij bëhen prindër për herë të parë. Jonisa, bashkëshortja e DJ Sardit ka sjellë në jetë djalin e tyre, i cili erdhi si një bekim në jetën e çiftit. Lajmi është bërë publik nga vetë DJ Sardi i cili ka publikuar një foto, teksa mban të birin në krah. 

” GJITHE BOTA MU SHEMB PERPARA TEJE Zais Denzel Shehu 22.01.2022”, ka shkruar Sardi krahas fotos me të birin.

Dyshja ka zgjedhur që të voglin ta pagëzojnë me emrin Zais.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit