E goditën me makinë dhe më pas e dhunuan fizikisht, drejtori i OSHEE me fraktura te “Trauma"

E goditën me makinë dhe më pas…

Pak orë më parë është dhunuar drejtori i OSHEE-së në Lezhë. Edmir Përndreca është goditur nga tre persona. Sipas policisë, Përndreca ka qenë duke lëvizur me makinë në momentin kur është goditur nga një mjet nga mbrapa.

Mësohet se ai ka zbritur nga makina për të parë nëse mjeti kishte marrë dëmtime. Sipas policisë, në momentin që Përndreca ka dalë nga makina, kanë zbritur edhe personat që ndodheshin në makinën tjetër dhe e kanë dhunuar fizikisht.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit