E para në faqet e gazetave! Kush u cilësua si gruaja më seksi në ‘Emy Awards’?

E para në faqet e gazetave! Kush…

Anya Taylor Joy, ylli i serialit Netflix “Gambit e Mbretëreshës”, ishte ylli më i madh i tapetit të kuq në Emmy Awards mbrëmë.

Anja kishte veshur një fustan të bardhë Christian Dior me shpinë të zhveshur me një pallto të verdhë dramatike, dhe fotografia e saj, thonë fansat, është e justifikuar sot në faqet e para të gazetave ditore në të gjithë botën.

Seria e Gambit e Mbretëreshës u emërua seria më e mirë e kufizuar.

Për shkak të ngjyrës së saj të lehtë dhe ngjyrës së veshjes, përdoruesit e internetit e shpallën Anya Taylor një version të ri, seksi të Princeshës Bell të Disney, nga karikatura “E bukura dhe Bisha”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit