E pazakontë| Tentoi të hap derë e avionit, burri tregon arsyen e çuditshme

E pazakontë| Tentoi të hap derë e…

Mund të ketë kaluar një ditë të lodhshme e stresuese, përndryshe nuk ka si shpjegohet sjellja e tij. Një burrë teksa po udhëtonte me avion në linjën Billund – Tuzla, tentoi të hap derën e avionit. Ngjarjja e pazakontë ndodhi në praninë e shumë udhëtarëve të cilët u alarmuan.

Mediat e huaja raportojnë se aeroplani për shkak të mjegullës nuk mundi të ulej në aeroportin e Tuzlës dhe pas informacionit se fluturimi ishte devijuar për në Beograd, një nga pasagjerët u ngrit nga ulësja e tij dhe u përpoq të hapte derën.

Mësohert se pasi burri u pengua të bënte një gjë të tillë, vetëm sepse do ndalonin në Beograd dhe se të njëjtën gjë ka tentuar të bëjë edhe gruaja e tij. Pas uljes së avionit, të dy u arrestuan nga policia.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit