E përdhunonte dhe i dërgonte foto të organeve gjenitale, adoleshentja denoncon priftin

E përdhunonte dhe i dërgonte foto të…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një prift, baba i tre fëmijëve, ka përdhunuar një adoleshente.

Sipas mediave të huaja, prifti i kërkonte foto lakuriq, ndërsa ai vetë i dërgonte foto 17-vjeçares dhe video të organeve gjenitale.

Adoleshentja e kishte denoncuar priftin disa ditë më parë. Edhe pse kishin kaluar disa kohë nga ngjarja, prifti u arrestua menjëherë pas denoncimit.

“Pasditen e djeshme, pas një urdhër-arresti, 37-vjeçari u arrestua për përdhunim, marrëdhënie seksuale me të mitur, abuzim me fëmijë dhe pornografi me fëmijë në mënyrë sistematike”, shkruan in.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit