E quajti ‘Këmbështrembëse e paparë’, Alketa i përgjigjet komentueses

E quajti ‘Këmbështrembëse e paparë’, Alketa i…

Së fundmi, moderatorja Alketa Vejsiu ka konfirmuar se është infektuar me variantin Omicron të Covid-19. Meqënëse ndodhet e karantinuar, ajo nuk ka humbur kohën e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar një status në rrjete sociale.

“Si grip i lehtë! Dhimbje fyti, kollë dhe pak debulesë. Më i lehtë se COVID. Ndoshta ka ndihmuar vaksinimi (2 doza) dhe fakti që e kam kaluar njëherë vjet COVID. Tamponin nga hunda e bëra”, tha prezantuesja për infektimin me virus.

Nuk munguan edhe komentet dashakeqe në llogarinë e moderators. Një prej tyre e ka komentuar për paraqitjen e saj duke e quajtur një këmbështrembëse, që ‘as lekët nuk ia rregullojnë dot’.

“Si ndihesh që je kaq me fat edhe pse je një këmbështrembëse e papame që as lekët që ke s’ti rregullojnë?”– e pyeti një prej ndjekësve. Ndërsa Alketa Vejsiu, nuk nguroi t’i përgjigjej: “Hahahaha zemër mos u mërzit për këmbët e mia, i kam pikë të fortë ato. Kam ngjitur malore, kam ecur në rrugë me gropa, kam vrapuar.

Nuk janë shtrembëruar, janë forcuar muskujt. Ato këmbë më mbajnë në këmbë. Mendoj që kam fat, mendoj që di të zgjedh. Ti mos u mërzit zemër.”

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit