E rëndë/ 50-vjeçari gjendet nga familjarët i vetëvrarë, vuante nga depresioni

E rëndë/ 50-vjeçari gjendet nga familjarët i…

Një 50-vjeçar është gjetur i vetëvrarë në banesën e tij në Kukës.

50-vjeçari prej ditësh ishte në kërkim nga familjarët e tij, ku më pas kanë bërë kallcimin në polici.

Shërbimet e zjarrfikëses kanë shkelmuar me force derën dhe kanë gjetur të pajetë 50-vjeçarin. Sipas hetimeve paraprake dyshohet se shtetasi A. K., ishte në gjendje depresioni.

Pranë trupit të pajtë është gjetur dhe thika që mendohet se 50-vjeçari ka kryer aktin e rëndë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit