E rëndë! I riu shqiptar e pëson keq, goditet me thikë në bark dhe qafë

E rëndë! I riu shqiptar e pëson…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Itali. Një i ri shqiptar është goditur me thikë në bark dhe qafë.

Ai ka arritur të shpëtojë duke u tërhequr zvarrë dhe ashtu i gjakosur ka arritur të kërkojë ndihmë. Shqiptari i ka humbur ndjenjat dhe është dërguar në spital në gjendje të rëndë, por pas disa orësh e ka tejkaluar rrezikun.

Ngjarja ka ndodhur në Carmignano në vendin e quajtur Cepo.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit