E rëndë në Greqi/ 20-vjeçari shqiptar humb kontrollin e motorit, ndërron jetë

E rëndë në Greqi/ 20-vjeçari shqiptar humb…

Një ngjarje tejet tragjike është regjistruar në Greqi, konkretisht në Korisia. Mësohet se një 20-vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi është aksidentuar me motor. Në momentin që ndodhi ngjarja, i riu kishte harruar celularin dhe kokoren e tij dhe po kthehej për t’i marrë. Bëhet me dije se shqiptari, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përmbysur duke ndërruar jetë në vend. 20-vjeçari ka lindur në Greqi, ndërsa prindërit i ka shqiptarë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsapo heton për shkaqet.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit