E rëndë në Greqi/ Gjendet i vdekur 41-vjeçari shqiptar

E rëndë në Greqi/ Gjendet i vdekur…

Një 41-vjeçar shqiptar ka humbur jetën sot në Greqi. Sipas Enikos,  41-vjeçari, është shqiptar është gjetur i pajetë në një zonë rurale në Heralikon. Viktimën e ka gjetur një tjetër bashkëkombës, i cili ndodhej në Heralikon si punëtor sezonal.

Sapo kishte pasur viktimën në rrugë, ai kishte lajmëruar menjëherë  autoritetet policore, të cilët shkuan në vendin e ngjarjes. Trupi i viktimës është dërguar në morgun e qytetit dhe po i bëhen ekzaminimet për të zbuluar shkakun e vdekjes.

Ndërsa deri më tani nuk ka asnjë dyshim se cili mund të jetë shkaku i vdekjes, pasi në shqyrtimin e parë nuk i janë gjetur shenja dhune.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit