E rëndë në Tiranë | Gjendet një grua e pajetë

E rëndë në Tiranë | Gjendet një…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se në Tiranë, në rrugën “Ali Baushi”, fqinjët kanë gjetur të pajetë në banesë një grua, 65-vjeçare

Njoftimi

Më datë 06.12.2021, rreth orës 19:57, në rrugën “Ali Baushi”, është gjetur nga komshinjtë, në banesën e saj, pa shenja jete shtetësja L.P., rreth 65 vjeçe, e cila jetonte e vetme. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit