E rëndë! Po lahej në det, pushuesi mbytet në plazhin e Durrësit

E rëndë! Po lahej në det, pushuesi…

Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në Durrës. Një pushues është mbytur teksa ka qenë duke u larë në det. JOQ ALBANIA ka siguruar edhe pamjet nga vendngjarja. Ndërkohë policia ka thënë se nuk e ka identifikuar ende personin e mbytur.

Ditën e sotme është shënuar një ngjarje e rëndë në plazhin e Durrësit.

Raportohet se pushuesi ka qenë duke u larë në det, teksa është mbytur.

Deri më tani nuk është bërë i ditur idenditeti i viktimës.

Durrës/Informacion paraprak:

Më datë 30.06.2021, në orën 12:55, në lagjen nr. 13, Plazh, është mbytur duke u larë në det, një shtetas rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e shtetasit të mbytur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit