E shtrirë në krevat, Megi Pojani “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

E shtrirë në krevat, Megi Pojani “çmend”…

Ajo është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Megi Pojanin, e cila së fundmi ka postuar në “Instagram” disa poza që kanë ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë.

Në pozat e postuara mbrëmjen e djeshme, Pojani shfaqet pothuajse e zhveshur dhe e shtrirë në krevat. Ajo ka vendosur që të pozojë me kurriz, e duket se mban veshur bikini.

“Njeri zdin a u hi instagram a n pornohub”, shkruan Megi bashkëngjitur me fotot që kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente pikante.

E shtrirë në krevat, Megi Pojani “çmend” fansat me
E shtrirë në krevat, Megi Pojani “çmend” fansat me

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit