E tmerrshme! Burrit i shfaqet gjarpëri në lavamanin e tualetit

E tmerrshme! Burrit i shfaqet gjarpëri në…

Ditën e sotme është rregjistruar një ngjarje tepër e pazakontë në Greqi, një burrë gjeti një gjarpër të madh në lavamanit e tualetit të shtëpisë së tij.

Lajmi u bë viral nga mediat e huaja, ndërsa rapotohet se gjarpri e kalonte madhësinë e 1 metër të gjatë.

Burri u trondit dhe pastaj telefonoi Departamentin e Zjarrfikësve, i cili mbërriti me pajisjet e duhura në mënyrë që të largonte “vizitorin e paftuar”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit