E tradhëtoi fustani, incidenti i supermodeles së njohur

E tradhëtoi fustani, incidenti i supermodeles së…

Supermodelja Late Moss mbrëmjen e djeshme është përballur me një incident. Ajo është tradhtuar nga fustani i vet dhe për pasojë, është shfaqur në publik me gjoksin jashtë.

Mesa duket fustani ka patur një difekt. Ajo u fotografua nga paparacët. Megjithatë 48-vjeçarja nuk u shqetësua nga kjo situatë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit