E veshur me fanellën e Italisë, modelja poston fotot “hot”

E veshur me fanellën e Italisë, modelja…

Modelja italiane Klaudia Romani vijon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale, teksa si gjithnjë nuk resht së provokuari me foto “të nxehta”.

Claudia Roami është një modele italiane, e cila di se si të dhurojë spektakël në rrjetet sociale. Postimet e saj në “Instagram” janë gjithmonë shumë “hot” dhe provokuese.

E teksa është tifoze e zjarrtë e Italisë në këtë “Euro 2020”, ajo nuk rri dot pa pozuar edhe me fanellën e kombëtares italiane. Së fundmi, Claudia ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet shumë seksi.

Përveç bluzës së kombëtares, modelja mban veshur gjithashtu edhe tanga me ngjyrat e flamurit italian.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit