Einxhel mërzitet pas largimit të Trixës: E kisha një nga personat më të dashur

Einxhel mërzitet pas largimit të Trixës: E…

Edhe pse shpëtoi nga publiku dhe është sërish brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Einxhel Shkira nuk e shijon dot fitoren nga nominimi.

Për shkak se BB VIP e largoj Beatrix Ramosajn, Einxhel e konsideronte si shoqe, pasi kishte kijuar një marrëdhënie mjaft të bukur me të.

Pas spektaklit të mbrëmshëm pasi banorët e uruan moderatoren për vazhdimësinë e eksperiencës në shtëpi, këto urime Einxhel nuk i mirëpriti aspak mirë duke thënë për publikun se nuk mund të jetë e lumtur që arriti të largojë një njeri kaq të dashur sa Beatrix.

Biseda e plotë:

“Për çfarë të lumturohem? Që qëndrova unë dhe nxora Trixën? Pavarësisht si shkuan gjërat unë Beatrix e kisha një nga personat më të dashur këtu brenda. Gjithsesi e dija që sido që të shkonin gjërat debatet e mia me Donaldin e di që do kishin ndikuar shumë”, tha Shkira.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit