Ekspertiza/ Indrit Ndoj nuk u vra me armë zjarri, por me një kaçavidë

Ekspertiza/ Indrit Ndoj nuk u vra me…

Ditën e djeshme Indrit Ndoja, u gjet pa shenja jete në një kanal në zonën e Fushë-Krujës. Mësohet se ai nuk është qëlluar me armë zjarri. Policia njofton se është goditur me kaçavidë nga autori, i cili nuk është arrestuar ende.

Gotitja ka ndodhur në arterien femorale, që është një nga më të rëndësishmet në trupin tonë dhe ky ka qenë shkaku që Ndoj ka gjetur vdekjen e menjëherëshme. Ai ka humbur një sasi të madhe gjaku në një kohë shumë të shkurtë.

Mësohet se autori dhe viktima janë përplasur me njëri-tjetrin. Nga autopsia ka rezultuar se viktima ka qenë nën efektin e lëndëve narkotike.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit