Eliminoi Mariglen Gjonajn për t’i marrë “Rolex-in”/ Ky është vrasësi

Eliminoi Mariglen Gjonajn për t’i marrë “Rolex-in”/…

Para 7 vitesh Mariglen Gjnaj është shpallur i zhdukur në rrethana misterioze. Mësohet se ai është vrarë nga autori i dyshuar Kristjan Cenaj, lindur në Mamurras dhe banues në Ferrë Trashë, Kurbin.

Ky i fundit u arrestia ditën e djeshme. Nëna e viktimës e cila 7 vite më parë për mediat akuzoi publikisht në media Kristjanin.

Dyshohet se Cenaj e ka vrarë të miturin për përfitim pasuror, konkretisht vjedhjen e disa sendeve me vlerë, si orë dore e markes Rolex dhe varëse floriri.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit