Enca këshillon ndjekësen: Haje turpin me bukë

Enca këshillon ndjekësen: Haje turpin me bukë

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura në vendin tonë. Ajo përflitet shumë për format e saj bombastike dhe këngët provokuese. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, ndërsa gjatë mbrëmjes së djeshme ka zhvilluar me ndjekësit e saj një “Ask me a question”. Ka qenë një nga fansat e saj që e ka pyetur për një këshillë se si të heq sikletin në momente të caktuara dhe këngëtarja nuk është lodhur shumë në përgjigjen e saj, por ka këshilluar ndjekësen që të hajë turpin me bukë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit