"Erdogan erdhi si Vuçiç kur vizitoi Kosovën ditën e masakrës së Reçakut"

“Erdogan erdhi si Vuçiç kur vizitoi Kosovën…

Ardhja e Erdogan në vendin tonë është pritur me komente pozitive dhe negative, teksa opinionisti Berat Buzhala e ka konsideruar të qëllimtë vizitën e Presidentit të Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan në Shqipëri dhe kjo ditën e vdekjes së Heroit Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu. I ftuar në një emision televiziv, Buzhala u shpreh se vizita e Erdogan është sikur vizita e presidentit Vuçiç në Kosovë në ditën e masakrës së Reçakut.

Buzhala:

Erdogan erdhi më 17 janar, si me ardhë Vuçiç në Kosovë ditën e masakrës së Reçakut.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit