EURO 2020/ Tifozja ruse ‘çmend’ stadiumin, shikoni si hap këmbët e saj seksi...

EURO 2020/ Tifozja ruse ‘çmend’ stadiumin, shikoni…

Kampionati Evropian 2020 luhet në 11 qytete të ndryshme dhe dhjetë vende.

Numri i tifozëve në tribuna dhe atmosfera janë të kushtëzuara nga situata epidemiologjike në secilin prej këtyre vendeve.

Por kjo nuk ka ndaluar tifozët të ndjekin nga afër ekipet e tyre të preferuara. Këtë kampionat vëmendjen e rrjeteve sociale ka tërhequr tifozja seksi ruse, Vanessa Mariposa.

Bukuroshja ishte në tribunat e ‘Krestovsky Stadium’ në Shën Petersburg, ku ndoqi ekipin e saj kombëtar teksa mposhti Finlandën. Tifozët e shpallën atë “rusen më të bukur në këtë turne” në rrjetet sociale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit