Festa e fundvitit| Vipat e "Big Brother" do e gjejnë shtruar, zbuloni kush do gatuajë për ta

Festa e fundvitit| Vipat e “Big Brother”…

Në prag të ndërrimit të viteve, personazhet Vip të Big Brother do të kenë një surprizë si kurrë më parë. Pak ditë më parë ka pasur debate rreth gatimit për festën e fundvitit, por “Vëllai i Madh” e ka zgjidhur këtë çështje.

Do të jenë familjarët e banorëve që do të hyjnë në shtëpi për të gatuar për ta. Ky vendim i ka surprizuar shumë ata duke qenë se për disa javë, nuk kanë pasur mundësi ti shohin.

Për më tepër që ndërrimi i viteve nuk mund të festohet ndryshe, përtej se në një tryezë me familjen, si dhe duke shijuar gatimet e tyre.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit