Fier| 3-vjeçari humbi jetën në kopshtin privat, arrestohet edukatorja

Fier| 3-vjeçari humbi jetën në kopshtin privat,…

Gjatë ditës së djeshme  është shënuar një ngjarje tragjike në qytetin e Fierit. . Një fëmijë i moshës 3 vjeç u dërgua në spital pa shenja jete, Të miturin e kanë transportuar në spital edukatoret  e kopshtit dhe kjo është vërtetuar edhe nga rezultatet e ekspertizës. Ko e fundit arriti në përfundimin se i mituri kishte një shenjë në grykë e cila ishte shkaktuar nga kapuçi i xhupit të tij. Ndërkohë pas tragjedisë, përmes një deklarate për mediat daja i të miturit kërkoi drejtësi, teksa policia ka arrestuar edukatoren e kopshtit, shtetasen Redina Binjaku 27 vjeçare, me akuzën se ishte treguar e pakujdesshme.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit